CATERING


Sprawdź naszą nową stronę internetową www.mpcatering.pl

Skorzystaj z naszej oferty cateringowej, która będzie tak samo smaczna, jak lunche podawane w lokalach! Różnorodne menu i estetyczny wygląd dostosujemy do Twoich potrzeb - z powodzeniem zrealizujemy przerwę kawową, przerwę lunchową (tradycyjną ale też np. orientalną), kanapki i zestawy przekąsek na konferencję czy długie negocjacje, integracyjnego grilla na ogrodzie (np. z pysznymi amerykańskimi burgerami) czy wieczorny bankiet z wykwintnymi krewetkami w formie finger food.

Realizujemy obsługę cateringową spotkań biznesowych, imprez integracyjnych oraz prywatnych świąt i uroczystości.

Napisz lub zadzwoń i powiedz nam, czego potrzebujesz. Przygotujemy niezobowiązującą ofertę, która powinna Cię miło zaskoczyć!

PRZYKŁADOWA OFERTA

Public_thumb_img_1086 Zapraszamy do zapoznania się z nowym członkiem marchewkowej rodziny SLC (Small Business Catering) by Marchewkowe Pole. W ramach naszej oferty zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringu okolicznościowego. Oferujemy:- sala weselna na 130 osób- catering zewnętrzny u Ciebie w domu, ogrodzie czy innej wybranej przestrzeni- uslugi barmańskie- dekoracje- najem namiotów, mebli- DJ i zespoly muzyczne- fotografa- atrakcje weselne i inne.Z nami nie musisz się o nic martwić, zajmiemy się kompleksowo całością.Zapraszamy do naszego formularza online oraz obejrzenia filmu prezentującego nasze możliwości i umiejętności.
FORMULARZ:
https://goo.gl/forms/Q9RimxICqhf6L68J2

POBIERZ PDF

Public_thumb_prezentacja1 Wigilia i spotkania świąteczne 2017 

Sprawdź nasze propozycje dań na świąteczne spotkanie! 

POBIERZ PDF

Public_thumb_17408534_10210262383810464_1319201116_o Catering przekąskowy
Sprawdź jakie pyszności możemy dla Ciebie przygotować na wieczorną imprezę domową, wystawny bankiet czy spotkanie biznesowe.

POBIERZ PDF

Public_thumb_img_1762 Business lunch
Potrzebujesz szybkiego lunchu podczas ważnego spotkania służbowego? U nas znajdziesz idealne rozwiązania!

POBIERZ PDF