O nas

Nasza idée fixe to: Świeże lunche dzień po dniu!

Codziennie od najwcześniejszych godzin porannych, kiedy większość jeszcze śpi, my już z pasją wybieramy świeże warzywa, sprawdzamy soczystość mięsa i wyruszamy w przygodę pełną harmonijnych odgłosów pracujących noży, stuku garnków i trzebiotu gotujących się potraw.


Kim jesteśmy?

Pod marką Marchewkowe Pole kryją się:

  • kantyny w najlepszych poznańskich biurowcach (Poznań Financial Center, Malta Office Park, Business Garden) – miejsce na szybki codzienny lunch, z codziennie zmieniającym się menu i atrakcyjnymi cenami. Świeże i naturalne dania obiadowe uzupełniamy sałatkami i zupami, świeżo wypiekanym ciastem, koktajlami i smoothies i szereg innych pyszności. Oferujemy również specjalne menu fit, przygotowywane wraz z dietetykiem.
  • cateringi - nie tylko pięknie podane, smaczne jedzenie, ale też wyszukiwanie miejsc, pomoc w doborze atrakcji, dekoracji oraz muzyki - od profesjonalnej przerwy w konferencji czy negocjacjach do szalonego ogrodowego grill party z soczystymi burgerami.


Marka Marchewkowe Pole istnieje od 2012 roku, jest zbudowana na rodzinnym doświadczeniu w gastronomii, sięgającym 2003. W tym czasie udało nam się stworzyć i z sukcesem prowadzić miejsca takie jak Cafe Bordo Restaurant, Wiśniowy Sad, MarchewkoWóz - pierwszy w Polsce foodtruck z bajglami i legendarnym pikantnym indyjskim mango chutney. Zespół stojący za naszą marką był wielokrotnie nagradzany w konkursach i plebiscytach za jakość przygotowywanych potraw, prowadziliśmy również pokazy i szkolenia gastronomiczne.


Wszystko to robimy z miłości do świeżej kuchni - w pracy kierujemy się wartościami: musi być świeżo, smacznie, zdrowo, innowacyjnie, na każdą kieszeń i co najważniejsze - zawsze w miłej atmosferze!


Marchewkowe Pole w mediach:
- http://poznannawidelcu.blogspot.com/2013/03/marche...
- http://poczuj-miete.blogspot.com/2013/10/marchewko...
- http://www.miastopoznaj.pl/wydarzenia/172-jedzenie...
- http://wygrywamzanoreksja.pl/jemy-i-pijemy/marchew...
- http://zwierciadlo.pl/kuchnia/2013/07/pita-nazarty...
- http://biznes.newsweek.pl/apetyt-na-lunchownie,103...
- http://www.starybrowar5050.com/sklepy/news/4435

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Któreś z naszych dań smakowało Ci wybitnie i chcesz poznać sekrety naszego szefa kuchni? Dzwoń, mailuj - nasz team jest do Twojej dyspozycji!

Tel. +48 537 558 832
Mail: kontakt@marchewkowepole.com