Współpraca

Marka Marchewkowe Pole jest dynamicznie, ale stabilnie rozwijającą się siecią kantyn i lokali w Poznaniu. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie dzierżawy powierzchni w biurowcach pow. 1500 pracowników, usług cateringowych oraz rozwiązań franczyzowych w całej Polsce.

Z dumą i smakiem żywimy codziennie kilka tysięcy młodych ludzi, którzy doceniają zaangażowanie włożone w przygotowywane potrawy. Atrakcyjne i przyjazne miejsce na posiłek jest wartością dla każdej przestrzeni biurowej - pozwala pracownikowi nabrać motywacji do nowych wyzwań, zregenerować siły oraz zoptymalizować czas przerwy lunchowej.

W naszej kuchni stawiamy na świeżość i niepowtarzalność potraw oraz poziom obsługi. Jako firma rodzinna przykładamy szczególną wagę do tego, ażeby każde z oferowanych dań było warte postawienia na naszym własnym stole. Żyjemy miłością do kuchni, która stanowi źródło naszego sukcesu.

Zachęcamy do kontaktu!


ABONAMENTY

Dla naszych stałych klientów korporacyjnych oferujemy pakiety abonamentowe oraz vouchery dla pracowników lub partnerów. Mamy świadomość, że regularne odżywianie i dbanie o właściwe przerwy w pracy zwiększa efektywność pracowników. Współpraca z Marchewkowym Polem zwiększa atrakcyjność pracodawcy w oczach potencjalnych pracowników, zaangażowanie i lojalność obecnych a także, dzięki optymalizacji logistycznej, wpływa pozytywnie na wydajność firmy.

Możliwość sfinansowania abonamentów oraz voucherów ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych stanowi dodatkową zachętę dla pracowników i budżetu firmy.

Dowiedz się więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Któreś z naszych dań smakowało Ci wybitnie i chcesz poznać sekrety naszego szefa kuchni? Dzwoń, mailuj - nasz team jest do Twojej dyspozycji!

Tel. +48 537 558 832
Mail: kontakt@marchewkowepole.com